vardas:
slaptažodis:
  


apie mus | bendruomenės | nuorodos | kontaktai | diskusijos | galerijos
      Naujienos
JAUNIMO ORGANIZACIJŲ STIPRINIMO PROGRAMŲ FINANSAVIMO 2017-2018 METAIS KONKURSAS

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), vadovaudamasis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2017 m. kovo 2 d. įsakymu Nr. A1-107 „Dėl Jaunimo organizacijų stiprinimo programų finansavimo 2017–2018 metais konkurso nuostatų patvirtinimo“, 2017 m. kovo 3 d. paskelbtu Teisės aktų registre, skelbia Jaunimo organizacijų stiprinimo programų finansavimo 2017–2018 metais konkursą (toliau – Konkursas).

Konkurso dokumentus galite rasti čia.

SVARBU! Pirmą kartą Departamento finansavimo konkurso paraiškos ir kiti su konkursu susiję dokumentai yra teikiami per Jaunimo ir vaikų konsultavimo ir informavimo sistemą (toliau – JAVAKIS) interneto svetainės adresu www.javakis.lt. Kaip užregistruoti organizaciją JAVAKIS, kaip suteikti organizacijos nariui teisę pildyti paraišką JAVAKIS ir kaip teisingai pateikti pačią paraišką Konkursui per JAVAKIS, informaciją rasite čia.

Paskutinė paraiškų Konkursui pateikimo data – 2017 m. balandžio 1 d.

SVARBU! Jaunimo organizacijas, planuojančias teikti paraišką Konkursui, kviečiame dalyvauti Departamento organizuojamoje konsultacijoje, kuri vyks kovo 7 d. nuo 14 iki 16 val. Vilniaus jaunimo informacijos centre. Registracija yra būtina. Daugiau informacijos ir registracijos formos ieškokite, paspaudę šią nuorodą.

2017 m. kovo 23 ir kovo 28 d. organizuojamos individualios konsultacijos jaunimo organizacijų atstovams, pildysiantiems paraiškas per JAVAKIS. Vienai organizacijai atsakyti į su paraiškos Konkursui teikimu susijusius klausimus skirsime 30 minučių, todėl planuojančius dalyvauti labai prašome į konsultaciją ateiti turint konkrečius klausimus. Konsultacijos vyks Departamento patalpose (A. Vivulskio g. 5, 03162 Vilnius).  Registruotis į konsultacijas galite čia iki 2017 m. kovo 21 d. 16 val.

Konkurso klausimais darbo dienomis nuo 13.00 iki 16.00 el. paštu ir telefonu konsultuoja Departamento Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Dalia Nakutytė, tel. (8 5) 2 461 675, el. p. dalia.nakutyte@jrd.lt.

JRD informacija

Diskusija
http://www.jrd.lt   
2017.03.14 10:43:44   
Grįžti atgal
Žiūrėti    Pristatyti
kontaktinė informacija
Panevėžio rajono savivaldybė
Panevėžio kredito unija
Panevėžio rajono bendruomenių sąjunga
Panevėžio verslo konsultacinis centras
Pagalba bendruomenėms
Tarptautinio bendradarbiavimo projektų partneriai:
Suomijos VVG
Italijos VVG Isola Salento
Suomijos VVG Ykkosakseli
Pasvalio rajono vietos veiklos grupė
Širvintų rajono vietos veiklos grupė
Tarpteritorinio projekto ĝgyvendinimo partneriai:
Šakių krašto vietos veiklos grupė
Gelgaudiškio BC Atgaiva
Panevėžio raj. Miežiškių gyv. bendruomenė